Partiolainen - rekisteröidy ja hyödynnä partioalennus!

Jäsennumerolla rekisteröitymällä partiolaisille –10 % alennus kaikista retkeily- ja ulkoilutuotteista!

Rekisteröidy

Muista antaa myös jäsennumerosi ja lippukuntasi

Tämän jälkeen saat kirjautumalla kauppaan automaattisesti -10% alennuksen ostoksistasi (Alennus ei koske partiotuotteita, palvelutuotteita ja lahjakortteja. Ei muita samanaikaisia alennuksia/etuuksia).

Jäsenalennus on voimassa myymälöissämme ja verkkokaupassa. (Myymälöissä jäsenkorttia näyttämällä, jäsenkortin voi ladata esim. älypuhelimeen Partion jäsenrekisteri Kuksasta.)

Piirien ja lippukuntien yhteydenotot:

Mikko Lehtinen
mikko.lehtinen@scandinavianoutdoor.com
010-3970507

Lippukuntien rekisteröityminen verkkokaupan asiakkaaksi sekä lippukuntien laskutusasiat:

Lauri Harkia
lauri.harkia@scandinavianoutdoor.com
010-3970481

Lippukunta - Tee retki Scandinavian Outdoor -myymälään!

Järjestä vaikka lippukuntaleirille lähtijöiden vanhempainilta Scandinavian Outdoorin myymälässä. Kun sovit ajan etukäteen, voimme järjestää vaikka varuste-infon!

Lounais-Suomen partiopiiri ja Scandinavian Outdoor ovat yhdessä kouluttaneet partiovastaavat joka myymälään. Partiovastaava vastaa myös kaikkiin asu- ja merkkitiedusteluihin sekä auttaa tarvittaessa laskutusasioissa!

Partiovastaavat myymälöissä:

Turku: Mikko Kauppila, turku@scandinavianoutdoor.com

Tampere: Ilona Leiman, ilona.leiman@scandinavianoutdoor.com

Turku Kuninkoja: Katja Mäkeläinen, kuninkoja@scandinavianoutdoor.com

Salo: Jarkko Nieminen, salo@scandinavianoutdoor.com

Pori Puuvilla: Mikko Kangas, pori@scandinavianoutdoor.com

Vantaa Tammisto: Auli Rajala, tammisto@scandinavianoutdoor.com

Helsinki Forum: Minttu Haapanen, forum@scandinavianoutdoor.com

Verkkokauppa: Jouko Näsänen, myynti@scandinavianoutdoor.com