• EUR

    Valuutta

    HUOM! Maksu laskutetaan euroissa. Muilla valuutoilla näytetyt hinnat ovat arvioita perustuen Euroopan Keskuspankin päivän valuuttakurssiin.


    • EUR
    • SEK kr
    • GBP £
    • USD $
    • AUD $
    • CAD $
    • CHF
    • CZK
    • DKK kr
    • JPY ¥
    • NOK kr
    • PLN
    • RUB руб
  • Toimitusmaa:

    Toimitusmaa

Partiolainen - rekisteröidy ja hyödynnä partioalennus!

Jäsennumerolla rekisteröitymällä partiolaisille –10 % alennus kaikista retkeily- ja ulkoilutuotteista!

Rekisteröidy

Muista antaa myös jäsennumerosi ja lippukuntasi

Tämän jälkeen saat kirjautumalla kauppaan automaattisesti -10% alennuksen ostoksistasi (ei partiotuotteista eikä muita samanaikaisia alennuksia/etuuksia).

Piirien ja lippukuntien yhteydenotot:

Mikko Lehtinen
mikko.lehtinen@scandinavianoutdoor.com
010-3970507

Lippukunta - Tee retki Scandinavian Outdoor -myymälään!

Järjestä vaikka lippukuntaleirille lähtijöiden vanhempainilta Scandinavian Outdoorin myymälässä. Kun sovit ajan etukäteen, voimme järjestää vaikka varuste-infon!

Lounais-Suomen partiopiiri ja Scandinavian Outdoor ovat yhdessä kouluttaneet partiovastaavat joka myymälään. Partiovastaava vastaa myös kaikkiin asu- ja merkkitiedusteluihin sekä auttaa tarvittaessa laskutusasioissa!

Partiovastaavat myymälöissä:

Turku: Mikko Kauppila, turku@scandinavianoutdoor.com

Tampere: Ilona Leiman, ilona.leiman@scandinavianoutdoor.com

Turku Kuninkoja: Katja Mäkeläinen, kuninkoja@scandinavianoutdoor.com

Salo: Jarkko Nieminen, salo@scandinavianoutdoor.com

Pori Puuvilla: Mikko Kangas, pori@scandinavianoutdoor.com

Vantaa Tammisto: Auli Rajala, tammisto@scandinavianoutdoor.com

Helsinki Forum: Minttu Haapanen, forum@scandinavianoutdoor.com

Verkkokauppa: Jouko Näsänen, myynti@scandinavianoutdoor.com