Scandinavian Outdoor myymälät

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 410
Arkisin
10-19
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-17

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 397 0420
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-18

13.5. Helatorstaina avoinna 12-18.

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 103 970 430
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-17

Helatorstaina 13.5. klo 12-17

Telttanäyttely on auennut meidän viereiseen liiketilaan.

Aukioloajat

Ma-pe klo 12-18

La klo 12-16

Su klo 13-15

Turku Hansa

Eerikinkatu 15, 20100 Turku
turku@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 510
Arkisin
10 - 20
Lauantai
10 - 18
Sunnuntai
12 - 18

Palvelemme äitienpäivänä klo 12 -18

Palvelemme Helatorstaina klo 12 - 18

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 560
Arkisin
10 - 20
Lauantai
10 - 18
Sunnuntai
12 - 18

Helatorstaina 13.5 Palvelemme

Klo 12 - 18

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 540
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-18

Äitienpäivänä 9.5 palvelemme normaalisti 12-18

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 520
Arkisin
10-18
Lauantai
10-15
Sunnuntai

Helatorstaina 13.5. avoinna klo: 12-16