Scandinavian Outdoor myymälät

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 410
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-16

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 397 0420
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-18

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 103 970 430
Arkisin
10-19
Lauantai
10-16
Sunnuntai
12-16

Hei, telttanäyttelymme on avattu!

Näyttely on avoinna arkisin klo 11-17 sekä lauantaisin 12-16

Muina aikoina kysy esittelyä henkilökunnaltamme myymälän puolelta!

Turku Hansa

Eerikinkatu 15, 20100 Turku
turku@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 510
Arkisin
09:00 - 20:00
Lauantai
10:00 - 19:00
Sunnuntai
12:00 - 18:00

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 560
Arkisin
10:00 - 20:00
Lauantai
10:00 - 18:00
Sunnuntai
12:00 - 18:00

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 540
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-18

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 520
Arkisin
10-18
Lauantai
10-15
Sunnuntai