Scandinavian Outdoor myymälät

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 410
Arkisin 10-18
Lauantai 10-18
Sunnuntai

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 397 0420
Arkisin 10-20
Lauantai 10-18
Sunnuntai 12-18

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 103 970 430
Arkisin 11-18
Lauantai 10-16
Sunnuntai

1.6 alkaen olemme avoinna

arkisin klo 10-19

lauantaisin klo 10-16

sunnuntaisin 12-16

Turku Hansa

Eerikinkatu 15, 20100 Turku
turku@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 510
Arkisin
Lauantai
Sunnuntai

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 560
Arkisin 10:00 - 20:00
Lauantai 10:00 - 18:00
Sunnuntai 12:00 - 18:00

Myymälämme on avoinna Helatorstaina klo 12.00-18.00

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 540
Arkisin 11-18
Lauantai 10-16
Sunnuntai

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 520
Arkisin
Lauantai
Sunnuntai

MYYMÄLÄ ON SULJETTU TOISTAISEKSI!


Kannamme vastuun korona viruksen leviämisestä ja olemme sulkeneet myymälän toistaiseksi. Seuraa ilmoitteluamme osoitteessa www.scandinavianoutdoor.fi ajankohtaisesta aukioloajoistamme.

Verkkokauppa | Webstore

Lukkosepänkatu 7, 20320 Turku
myynti@scandinavianoutdoor.fi
Puhelin +358 10 3970 590
Arkisin Puhelin: 10-14 / Chat 8-20
Lauantai
Sunnuntai

Huom! Tässä osoitteessa ei ole myymälää.