Scandinavian Outdoor myymälät

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 410
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-18

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 397 0420
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-18

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 103 970 430
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-17

Itsenäisyyspäivänä 6.12 avoinna klo 12-17

Joulukuun sunnuntaina

13.12 klo 11-18

20.12. klo 11-18

Turku Hansa

Eerikinkatu 15, 20100 Turku
turku@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 510
Arkisin
09 - 20
Lauantai
10 - 19
Sunnuntai
12 - 18

Itsenäisyyspäivänä 6.12. myymälä suljettu

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 560
Arkisin
10 - 20
Lauantai
10 - 18
Sunnuntai
12 - 18

Suksihuolto avattu!

Itsenäisyyspäivänä 6.12 myymälä suljettu.

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 540
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-18

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 520
Arkisin
10-18
Lauantai
10-15
Sunnuntai

13.12. Sunnuntaina 12-16

20.12. Sunnuntaina 12-16

26.12. Tapaninpäivänä 12-16