Scandinavian Outdoor myymälät

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 410
17,04 snt/min + 8,28 snt/puh
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-18

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 397 0420
17,04 snt/min + 8,28 snt/puh
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-18

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 103 970 430
17,04 snt/min + 8,28 snt/puh
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-17

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 560
17,04 snt/min + 8,28 snt/puh
Arkisin
10 - 20
Lauantai
10 - 18
Sunnuntai
12 - 18
Suksihuolto on avattu!

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 540
17,04 snt/min + 8,28 snt/puh
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-18
Black Friday 26.11 klo 08-21:00

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 520
17,04 snt/min + 8,28 snt/puh
Arkisin
10-18
Lauantai
10-15
Sunnuntai
Itsenäisyyspäivänä 6.12. suljettu
12.12. Sunnuntaina avoinna klo: 12-16
19.12. Sunnuntaina avoinna klo: 12-16
24.12. Jouluaattona suljettu - Hyvää Joulua