Scandinavian Outdoor myymälät

Pirkkala Veska

Saapastie 2, Liiketila B1-7, Pirkkala,
veska@scandinavianoutdoor.com
Puhelin 050 5895682
17,04 snt/min + 8,28 snt/puh
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-18
Joulusesongin aukioloajat:
19.12. Joulusesonki 11-18
24.12. Jouluaatto, suljettu
25.12. Joulupäivä, suljettu
26.12. Tapaninpäivä, 12-18
31.12. Uudenvuodenaatto, 10-18
1.1.2022 Uudenvuodenpäivä, suljettu
6.1.2022 Loppiainen 12-18

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 410
17,04 snt/min + 8,28 snt/puh
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-18

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 397 0420
17,04 snt/min + 8,28 snt/puh
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-18

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 103 970 430
17,04 snt/min + 8,28 snt/puh
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-17
6.12. Itsenäisyyspäivä 12-18
12.12. Joulusesonki 11-18
19.12. Joulusesonki 11-18
24.12. Jouluaatto, suljettu
25.12. Joulupäivä, suljettu
26.12. Tapaninpäivä, 12-17
31.12. Uudenvuodenaatto, 10-18
1.1.2022 Uudenvuodenpäivä, suljettu
6.1.2022 Loppiainen 12-18

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 560
17,04 snt/min + 8,28 snt/puh
Arkisin
10 - 20
Lauantai
10 - 18
Sunnuntai
12 - 18
31.12. Uudenvuodenaatto klo 10 - 17
1.1.2022 Uudevuodenpäivä suljettu
6.1 2022 Loppiainen, klo 12 - 18

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 540
17,04 snt/min + 8,28 snt/puh
Arkisin
10-20
Lauantai
10-18
Sunnuntai
12-18
Jouluaattona 24.12 SULJETTU
Joulupäivänä 25.12 SULJETTU
Tapaninpäivänä 26.12 klo 12-18
Uudenvuodenaattona 31.12 klo 10-18
Uudenvuodenpäivänä 1.1.2022 SULJETTU
Loppiaisena 6.1.2022 klo 10-18

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Puhelin +358 10 3970 520
17,04 snt/min + 8,28 snt/puh
Arkisin
10-18
Lauantai
10-15
Sunnuntai
31.12. Uudenvuoden aattona avoinna klo: 10-16
1.1.2022 Uudenvuoden päivänä - suljettu
6.1. Loppiaisena - suljettu